Bölgeler

ÜST KOL

Hedef bölge triceps kası altıdır.Kolumuzu yere paralel yana uzattığımızda aşağı sarkan deri ve kas altı yağ dokusu vazer lipoliz ile sıkılaştırılabilir.Önceki yıllarda kol germe ameliyatı önerilen birçok hasta vazer lipoliz ile iz olmaksızın kısa kollu giysiler giyebilmektedir.

İÇ BACAK

İç bacak yağlanması ile  genellikle bayanlarda karşılaşıyoruz. Hastanın yaşı ve beklentisi iç bacak vazer lipoliz tedavisinde çok önemlidir. Vazer her bölgedeki yağ birikimini eritir ancak her bölgede deri kalınlığı ve elastisitesi aynı değildir. Fizik muayene sonrası bazı hastalara bacak germe ve bazı hastalara da bacak germe ve vazer lipoliz önerilebilmektedir.

JİNEKOMASTİ

Erkek meme dokusunun büyümesine jinekomasti diyoruz. Vazer lipolizin çok başarılı olduğu alanların başında jinekomasti gelmektedir.Yarım saatlik bir seansla  meme dokusu kolaylıkla küçülür ve üç hafta gibi bir süre sonunda denize girilebilecek görünüm elde edilir.Hafta sonu yapılan uygulamada iş kaybı da oluşmaz.

BOYUN

Yıllar ilerledikçe çene altında biriken yağlar deri sarkmasına ve boynun keskin açılanmasının kaybına yol açar. Vazer lipoliz ile lokal anestezi altında kısa süreli müdahale ile gıdı bölgesi yağlanmasından kurtulabilirsiniz.

BEL VE SIRT

Vücudumuzun diyete en dirençli olduğu bölgesi bel ve sırt yağlanmasıdır. Vazer lipolizin  çok başarılı olduğu sırt ve bel yağlanmalarından ömür boyu kurtulmanız yarım gününüzü alacaktır.

KALÇALAR

Genlerimizin belirlediği kalça belirginliği kilo alımı ile artınca kıyafet seçimi sınırlanmaktadır. Vazer lipoliz kalça bölgasinde de başarılıdır. Hasta birkaç gün içerisinde iş hayatına ve sosyal hayata başlayabilirsiniz. Vazer lipoliz in verdiği rahatsızlığın tahmin ettiğinizden çok az olduğunu göreceksiniz.

KARIN

Vucudumuzun en iyi gözlemlediğimiz bölgesi olan karın bölgesinde oluşan cilt altı yağ birikimini eritmek spor ve diyetle sandığınız kadar kolay olmayacaktır.Kilo veriyor olmanıza rağmen deri kalınlığınız aynı hızla incelmez. Vazer lipolizin en çok uygulandığı alan karın bölgesidir.Bir saatlik uygulama ile cildiniz incelir ve gerçek hatlarınız ortaya çıkar.

DİZ İÇİ

Lokal anestezi ile her bacak için onar dakikalık vazer lipoliz uygulaması  ile bacak içi yağlanmanız son bulur. Bacaklarda çarpıklık hissiyatı azalınca etek kullanımı kolaylaşır. Alanın küçük olması ve yağ birikiminin sınırlı olması nedeniyle  vazer lipoliz uygulamasında üç boyutlu başarı kolayca elde edilir.

BASENLER

Klasik liposuction nın artık kullanılmamasının ve vazer teknolojisinin gelişmesinin nedeni basen bölgesidir. Basen derisinin zemin kemiğe çok sıkı yapışması ve üç boyutlu şeklin kolayca dışarıdan gözlenebilmesi doktora hata payı bırakmamaktadır.Bu nedenle basen bölgesi yağlanmasında yüksek teknolojiye ihtiyaç vardır. Vazer lipoliz ile enerjinin seçiçi olarak yağlara aktarılması ve eriyen yağların daha kolay şekillenmesi başarıyı arttırır. Vazer lipoliz sonrası lenfatik drenajın vakumlu masaj aletleri ile arttırılması başarıyı destekleyecektir.