Diger

İç Bacak

İç bacak yağlanması ile  genellikle bayanlarda karşılaşıyoruz. Hastanın yaşı ve beklentisi iç bacak vazer lipoliz tedavisinde çok önemlidir. Vazer her bölgedeki yağ birikimini eritir ancak her bölgede deri kalınlığı ve elastisitesi aynı değildir. Fizik muayene sonrası bazı hastalara bacak germe ve bazı hastalara da bacak germe ve lazer lipoliz önerilebilmektedir.

Boyun

Yıllar ilerledikçe çene altında biriken yağlar deri sarkmasına ve boynun keskin açılanmasının kaybına yol açar. Vazer lipoliz ile lokal anestezi altında kısa süreli müdahale ile gıdı bölgesi yağlanmasından kurtulabilirsiniz.

Kalçalar

Genlerimizin belirlediği kalça belirginliği kilo alımı ile artınca kıyafet seçimi sınırlanmaktadır. Vazer lipoliz kalça bölgasinde de başarılıdır. Hasta birkaç gün içerisinde iş hayatına ve sosyal hayata başlayabilirsiniz. Vazer lipoliz in verdiği rahatsızlığın tahmin ettiğinizden çok az olduğunu göreceksiniz.

Diz İçi

Lokal anestezi ile her bacak için onar dakikalık uygulama ile bacak içi yağlanmanız son bulur. Bacaklarda çarpıklık hissiyatı azalınca etek kullanımı kolaylaşır. Alanın küçük olması ve yağ birikiminin sınırlı olması nedeniyle  vazer lipoliz uygulamasında üç boyutlu başarı kolayca elde edilir.